Výhody registrácie

Všetkým zákazníkom, ktorí sa zaregistrujú v našom e-shope, poskytujeme zľavy na vybraný tovar. Ďalšie výhody: máte prehľad o stave vašich objednávok – budete vždy ako prví informovaní o novinkách, zľavách a akciách – nemusíte v objednávke znova vyplňovať vaše kontaktné údaje.

Sme profesionáli

Želáte si zakúpený produkt aj odborne nainštalovať? Žiadny problém, máme viac ako 15-ročné skúsenosti s inštaláciou bazénov a bazénovej technológie.

Preto neváhajte a kontaktujte nás, individuálne podmienky s vami dohodneme na tel. +420 608 646 886.

O nás

Dovoľte nám, aby sme sa vám stručne predstavili.

Naša materská firma Nautilus zaoberajúca sa výrobou a inštaláciami bazénov a bazénových technológií bola založená pred vyše 15 rokmi. Za tento čas si získala viac ako 600 spokojných zákazníkov hlavne vďaka kvalite svojich služieb a filozofii orientovanej na spokojnosť každého zákazníka.

Prostredníctvom tohto elektronického obchodu vám prinášame široký sortiment bazénového tovaru, vyberaného hlavne s ohľadom na kvalitu a potreby vás, zákazníkov, a to práve na základe našich dlhoročných skúseností v tomto odbore. Od väčšiny konkurencie sa odlišujeme nielen tým, že sa pri výbere tovaru môžete spoľahnúť na skutočne profesionálne poradenstvo, ale aj tým, že všetku bazénovú technológiu zakúpenú v našom obchode vám dokážeme profesionálne nainštalovať.

Veríme, že sa v našom obchode budete cítiť dobre a dúfame, že sa na nás v budúcnosti obrátite s ďalšími želaniami týkajúcimi sa vášho bazéna.